۶۹هزار و ۷۷۱ اسکان در اقامتگاه های استان صورت گرفته است
03 فروردین 1402 - 20:01
بازدید 46
4
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام گفت: ۶۹ هزار و ۷۷۱ اسکان در اقامتگاه های استان از ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ تا اول فروردین ماه امسال ثبت شده است.
منبع : تابناک
پ
پ

به گزارش گفتمان: فرزاد شریفی  اظهار داشت: این مدت سهم اسکان در اقامتگاه های رسمی تحت نظارت ستاد خدمات سفرهای نوروزی ۴۲ هزار و ۴۶۱ مورد و ۲۷ هزار و ۳۱۰ مورد هم اسکان در سایر اقامتگاه ها است.

وی افزود: از تعداد اسکان در اقامتگاه های رسمی استان ایلام تعداد ۸۵ نفر معادل ۱۴/. درصد در اقامتگاه های سنتی و یک هزار و ۹۲۸ نفر معادل ۳.۳۳ درصد در مجتمع های گردشگری اسکان داشته اند.

شریفی یادآور شد: همچنین سهم خانه های بومگردی چهار هزار و ۶۰۵ نفر معادل ۷.۷۱ درصد و در خانه های مسافر هم ۲۲ هزار و ۷۳۷ اسکان معادل ۳۸.۰۶ درصد بوده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام ادامه داد: مدت یاد شده تعداد ۲۴۵ هزار و ۹۷۸ مورد بازدید از جاذبه های گردشگری و یک هزار و ۶۶۵ استان ایلام بازدید کرده اند.

وی توضیح داد: ۴۰ هزار و ۴۹۲ مورد بازدید از اماکن تاریخی، ۹ هزار ۷۹۱ اماکن تفریحی، ۱۳ هزار و ۱۴ مورد بازدید از جاذبه های دست ساز، ۹۰ هزار و ۱۵۷ مورد بازدید از اماکن طبیعی، ۲ هزار و ۵۵۰ مورد بازدید از اماکن فرهنگی و ۸۸ هزار و ۳۰۹ مورد حضور در مراکز مذهبی در استان ثبت شده است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.