افزایش تعاملات آموزشی و فرهنگی بین آموزش و پرورش ایلام و واسط عراق
17 آبان 1402 - 20:54
بازدید 58
2

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام بیان داشت : افزایش سفرهای علمی و آموزشی، توسعه مراکز آموزشی مشترک، افزایش تعاملات آموزشی و فرهنگی، توسعه مراکز فنی و حرفه ای در واسط عراق بین آموزش و پرورش ایلام و عراق صورت می گیرد. به گزارش گفتمان: علی درویشی در نشست با مسئولان آموزش و پرورش استان […]

منبع : تابناک
پ
پ

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام بیان داشت : افزایش سفرهای علمی و آموزشی، توسعه مراکز آموزشی مشترک، افزایش تعاملات آموزشی و فرهنگی، توسعه مراکز فنی و حرفه ای در واسط عراق بین آموزش و پرورش ایلام و عراق صورت می گیرد.

به گزارش گفتمان: علی درویشی در نشست با مسئولان آموزش و پرورش استان واسط عراق گفت :  مردم استان ایلام و واسط عراق در زمان اربعین برای پذیرایی و مهمان نوازی از زائران، سنگ تمام گذاشتند و همین عوامل زمینه همکاری در دیگر بخش ها را برای ۲ استان فراهم کرده است.

وی افزود : این آمادگی در آموزش و پرورش استان ایلام وجود دارد که این ظرفیت ها را با استان واسط عراق به اشتراک بگذارد.

درویشی ادامه داد: آموزش و پرورش استان ایلام آمادگی دارد در زمینه های مختلف آموزشی فرهنگی تجریبات خود در اختیار آموزش و پرورش استان واسط عراق قرار دهد.

وی مطرح کرد:  افزایش سفرهای علمی و آموزشی، توسعه مراکز آموزشی مشترک، افزایش تعاملات آموزشی و فرهنگی، توسعه مراکز فنی و حرفه ای در واسط عراق از جمله برنامه هایی است که در دستور کار آموزش و پرورش ایلام و استان واسط عراق قرار گرفته است.

سرپرست آموزش و پرورش واسط عراق نیز  گفت :  در استان واسط عراق یک هزار و ۴۰۰ مدرسه با ۴۵۰ هزار دانش آموزان فعال هستند.

صالح حسن مطرج کرد: برای توسعه مراکز آموزش فنی و حرفه ای و دیگر بخش های آموزشی و علمی آماده همکاری با آموزش و پرورش استان ایلام هستیم.

بیشتر بخوانید:
کمک ۲۰ میلیارد ریالی استاندار ایلام به آموزش و پرورش
تقابل شایسته سالاری و مدیریت لابیگرانه برای در اختیار گرفتن رل مدیریت کل آموزش و پرورش استان ایلام دیدنی است

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.