شرکت های نفت و گاز از تیم هاکی حمایت کنند
16 آبان 1401 - 10:08
بازدید 33
1
استاندار ایلام: استاندار ایلام با اشاره به ظرفیت بالای تیم هاکی سالنی استان برای شرکت در رقابت های جام باشگاه های جهان، گفت: شرکت های نفتی و گازی استان در راستای عمل به مسوولیت های اجتماعی وظیفه دارند از تیم های ورزشی به ویژه تیم هاکی سالنی حمایت کنند.
منبع : ایرنا
پ
پ

به گزارش گفتمان: حسن بهرام نیا روز یکشنبه در دیدار اعضای تیم هاکی سالنی استان ایلام با تبریک به این تیم بعنوان قهرمان لیگ برتر هاکی کشور و آرزوی موفقیت برای این تیم در رقابت های جهانی بعنوان نماینده ایران، افزود: نتیجه این کوشش شبانه روزی اعضای تیم هاکی سالنی استان، خلق افتخار بزرگ قهرمانی لیگ برتر است که این موفقیت را به مردم استان تبریک عرض می کنم.

وی ادامه داد: تلاش ها این ورزشکاران در رقابت های لیگ برتر بار دیگر به ثمر نشست و مایه مباهات استان شدند.

استاندار ایلام با قدردانی از بانیان رشته هاکی در استان گفت: از زمانی که رشته هاکی سالنی در استان فعالیتش آغاز شد همواره بهترین عملکرد را داشته و سال گذشته نیز قهرمان لیگ برتر شده است.

بهرام نیا با اشاره به مقاومت و تلاش بی وقفه اعضای تیم هاکی سالنی با وجود کمبود امکانات، افزود: اعضای تیم هاکی سالنی استان با همت بلند و اراده قوی تسلیم کمبودها نشدند و با مقاومت هم جانبه قهرمان لیگ برتر شدند.

وی با اشاره به ظرفیت بالای اعضای تیم هاکی سالنی استان گفت: این تیم با این همت و اراده می تواند فاتح رقابت باشگاه های جهان شود.

استاندار ایلام با تبریک قهرمانی تیم هاکی سالنی استان بعنوان قهرمان لیگ هاکی کشور، گفت: اعضای این تیم الگویی بسیار خوب برای جوانان ما هستند.

در پایان این نشست استاندار ایلام با اهدای لوح از تمامی اعضای تیم هاکی سالنی تجلیل کرد و قول مساعد داد که از این تیم حمایت کند.

گفتنی است تیم هاکی مردان این استان در رده سنی بزرگسالان در سیزدهمین دوره مسابقات لیگ هاکی سالنی کشور به قهرمانی رسید.

این تیم بعنوان قهرمان لیگ هاکی سالنی ایران بعنوان نماینده ایران در رقابت های جام باشگاه های جهان حضور خواهد داشت.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.